OFERTA numerologia
ŻYJ ŚWIADOMIE
Katarzyna Hodorowicz
Prognoza Numerologiczna na 2014 rok

 

CZAS W NUMEROLOGII


Zgodnie z numerologią podlegamy wpływom określonych wibracji, niezwykle silnie oddziałujących nie tylko na nas samych, ale i na dynamikę naszego rozwoju. Numerologia pozwala nam odczytać charakter czasu, w jakim znajdujemy się w danym momencie. Mówi o tzw Latach Numerologicznych, które następują jedne po drugich, zmieniając się zgodnie z własną energią, tym samym zmieniając charakter naszych własnych doświadczeń w danym momencie, do których próbujemy się dostosować. Wskazuje również na nasze tzw Lata Indywidualne, mówiące o tym wszystkim, co dzieje się w nas samych w danym czasie. Dzieli czas na większe okresy i mniejsze, cały czas wywierając na nas określony wpływ.

Mając świadomość owych wpływów, zdecydowanie łatwiej jest nam odnaleźć się w otaczającej nas rzeczywistości. Wiedząc, pod wpływem jakiej energii znajdujemy się w danym czasie, łatwiej jest nam dostosować własne plany do danej rzeczywistości, łatwiej jest nam podejmować określone decyzje i zaprzestać swego rodzaju „walki z losem”.

Numerologia, podobnie jak i inne narzędzia odkrywające przed nami przyszłość, właściwie przez nas wykorzystywana, może nam służyć jako doskonałe narzędzie nie tylko do głębszego zrozumienia siebie samych, ale i otaczającego nas świata. Dzięki prognostyce numerologicznej, zdecydowanie łatwiej jest nam kroczyć przez własne życie, bardziej świadomie i dojrzale.

Każdy z nas znajduje się w określonym dla siebie czasie, czasie z określoną, silnie wpływającą na nas energią, energią wpływającą na nas w swój charakterystyczny dla siebie sposób. Nabywając świadomość owych wpływów, możemy dostosować do nich własne zamierzenia, plany i dążenia, a tym samym i zwielokrotnić efektywność własnego działania w danym czasie. Temu również służy numerologia. 

PROGNOZA NUMEROLOGICZNA NA 2014 ROK


 

CHCESZ POZNAĆ TWOJĄ WŁASNĄ, INDYWIDUALNĄ PROGNOZĘ NUMEROLOGICZNĄ NA 2014 ROK? MOGĘ PRZYGOTOWAĆ JĄ DLA CIEBIE

WARTOŚĆ PROGNOZY TO 40 PLN, ZA KTÓRĄ TO KWOTĘ OTRZYMASZ OPIS PEŁNYCH TENDENCJI CZASOWYCH ODDZIAŁUJĄCYCH NA CIEBIE W 2014 ROKU, CO UMOŻLIWI CI WYBRANIE NAJWŁAŚCIWSZEGO DLA SIEBIE W DANYM MOMENCIE KIERUNKU DZIAŁANIA. OTRZYMASZ CHARAKTERYSTYKĘ AKTUALNEGO ROKU NUMEROLOGICZNEGO, INDYWIDUALNEGO I TWOJĄ SZCZEGÓŁOWĄ PROGNOZĘ MIESIĘCZNĄ NA CAŁY 2014 ROK. DZIĘKI TEMU WSZYSTKIEMU, POZNASZ CHARAKTER ODDZIAŁUJĄCYCH NA CIEBIE W TYM ROKU ENERGII 9 STRONICOWY, JASNY I CZYTELNY OPIS W FORMACIE PDF ODDZIAŁUJĄCEGO NA CIEBIE CZASU W 2014 ROKU, WSKAZUJĄCY NA KAŻDY Z POSZCZEGÓLNYCH MIESIĘCY ROKU – WSKAZUJĄCY NA TO, CZEGO ZARÓWNO ŻYCIE WYMAGA OD CIEBIE W DANYM CZASIE, JAK I NA TO, JAK MOŻESZ ODNALEŹĆ W NIM SIEBIE.

 

DECYDUJĄC SIĘ NA PROGNOZĘ, WYSTARCZY, ŻE WYPEŁNISZ PONIŻSZY FORMULARZ I DOKONASZ WPŁATY NA PONIŻEJ PODANE KONTO, A DO TRZECH DNI ROBOCZYCH PRZYGOTUJĘ I PRZEŚLĘ DO CIEBIE TWOJĄ WŁASNĄ, INDYWIDUALNĄ PROGNOZĘ NUMEROLOGICZNĄ NA 2014 ROK.


ZAMÓWIENIE/FORMULARZ:

Prognoza Numerologiczna na 2014 rok
Twoje imię i nazwisko  *
Twoja data urodzenia  *
Uwagi
Twój E-mail  *
(*)Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zamówieniu/formularzu, dla potrzeb obsługi zam., zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Wpisz "TAK”  *
* Pola wymagane

 

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ NA KONTO:

 

Katarzyna Hodorowicz

mBank 13 1140 2004 0000 3802 5181 3580

z dopiskiem: Prognoza Numerologiczna – imię i nazwisko
Katarzyna Hodorowicz
3
KONTAKT DO MNIE:

E-mail: katarzyna.hodorowicz@gmail.com

515 - 682 - 257 
Prognoza Numerologiczna na 2014 rok
Witam i zapraszamKURSY korespondencyjneOFERTA numerologiaOFERTA TarotOFERTA świadomy rozwójKURSY korespondencyjne uzupełniająceKONSULTACJE spotkania indywidualneKURSY stacjonarnenumerologiaartykuły - NOWY ARTYKUŁ (27.12.2013)