Świadomość otwiera dostęp do wcześniej nieosiągalnego
Witam i zapraszam
KRÓTKA SZYBKA PORADA
CZYTELNIA
OFERTA numerologia
KURSY korespondencyjne
KURSY korespondencyjne uzupełniające
OFERTA Tarot
numerologia
Obecne doświadczenia są żniwami naszych wcześniejszych wyborów
Analizy Numerologiczne (Twoja, Waszego związku, Twojego dziecka)
Analiza energii Twoich imion
ZMIANA numerologiczna ..... Dobór właściwych imion ..... Sprawdzenie imion, nazwiska
Prognoza Numerologiczna na 12 miesięcy
Nasza KARMA - Analiza Karmiczna
Prognoza Numerologiczna na 12 miesięcy

 

CZAS W NUMEROLOGII


Zgodnie z numerologią podlegamy wpływom określonych wibracji, niezwykle silnie oddziałujących nie tylko na nas samych, ale i na dynamikę naszego rozwoju. Numerologia pozwala nam odczytać charakter czasu, w jakim znajdujemy się w danym momencie. Mówi o tzw Latach Numerologicznych, które następują jedne po drugich, zmieniając się zgodnie z własną energią, tym samym zmieniając charakter naszych własnych doświadczeń w danym momencie, do których próbujemy się dostosować. Wskazuje również na nasze tzw Lata Indywidualne, mówiące o tym wszystkim, co dzieje się w nas samych w danym czasie. Dzieli czas na większe okresy i mniejsze, cały czas wywierając na nas określony wpływ.

Mając świadomość owych wpływów, zdecydowanie łatwiej jest nam odnaleźć się w otaczającej nas rzeczywistości. Wiedząc, pod wpływem jakiej energii znajdujemy się w danym czasie, łatwiej jest nam dostosować własne plany do danej rzeczywistości, łatwiej jest nam podejmować określone decyzje i zaprzestać swego rodzaju „walki z losem”.

Numerologia, podobnie jak i inne narzędzia odkrywające przed nami przyszłość, właściwie przez nas wykorzystywana, może nam służyć jako doskonałe narzędzie nie tylko do głębszego zrozumienia siebie samych, ale i otaczającego nas świata. Dzięki prognostyce numerologicznej, zdecydowanie łatwiej jest nam kroczyć przez własne życie, bardziej świadomie i dojrzale.

Każdy z nas znajduje się w określonym dla siebie czasie, czasie z określoną, silnie wpływającą na nas energią, energią wpływającą na nas w swój charakterystyczny dla siebie sposób. Nabywając świadomość owych wpływów, możemy dostosować do nich własne zamierzenia, plany i dążenia, a tym samym i zwielokrotnić efektywność własnego działania w danym czasie. Temu również służy numerologia.

 

PROGNOZA NUMEROLOGICZNA NA 12 MIESIĘCY

 

CHCESZ POZNAĆ TWOJĄ WŁASNĄ, INDYWIDUALNĄ PROGNOZĘ NUMEROLOGICZNĄ NA NAJBLIŻSZE 12 MIESIĘCY? MOGĘ PRZYGOTOWAĆ JĄ DLA CIEBIE

WARTOŚĆ PROGNOZY TO 90 PLN, ZA KTÓRĄ TO KWOTĘ OTRZYMASZ OPIS PEŁNYCH TENDENCJI CZASOWYCH ODDZIAŁUJĄCYCH NA CIEBIE W PRZECIĄGU NAJBLIŻSZYCH 12 MIESIĘCY, CO UMOŻLIWI CI WYBRANIE NAJWŁAŚCIWSZEGO DLA SIEBIE W DANYM MOMENCIE KIERUNKU DZIAŁANIA. OTRZYMASZ CHARAKTERYSTYKĘ AKTUALNEGO ROKU NUMEROLOGICZNEGO, INDYWIDUALNEGO I TWOJĄ SZCZEGÓŁOWĄ PROGNOZĘ MIESIĘCZNĄ NA NAJBLIŻSZE MIESIĄCE. DZIĘKI TEMU WSZYSTKIEMU, POZNASZ CHARAKTER ODDZIAŁUJĄCYCH NA CIEBIE ENERGII W TYM CZASIE – 10 STRONICOWY, JASNY I CZYTELNY OPIS W FORMACIE PDF ODDZIAŁUJĄCEGO NA CIEBIE CZASU, WSKAZUJĄCY NA KAŻDY Z POSZCZEGÓLNYCH 12 MIESIĘCY – MÓWIĄCY O TYM, CZEGO ZARÓWNO ŻYCIE WYMAGA OD CIEBIE W DANYM MOMENCIE, JAK I NA TO, JAK MOŻESZ ODNALEŹĆ W NIM SIEBIE.

DECYDUJĄC SIĘ NA PROGNOZĘ, WYSTARCZY, ŻE WYPEŁNISZ PONIŻSZY FORMULARZ I DOKONASZ WPŁATY NA PONIŻEJ PODANE KONTO, A DO TRZECH DNI ROBOCZYCH PRZYGOTUJĘ I PRZEŚLĘ DO CIEBIE TWOJĄ WŁASNĄ, INDYWIDUALNĄ PROGNOZĘ NUMEROLOGICZNĄ NA NAJBLIŻSZE 12 MIESIĘCY.

 

ZAMÓWIENIE/FORMULARZ: PROGNOZA NUMEROLOGICZNA

Prognoza Numerologiczna na 12 miesięcy
Twoje imię i nazwisko  *
Twoja data urodzenia  *
Uwagi
Twój E-mail  *
(*)Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zamówieniu/formularzu, dla potrzeb obsługi zam., zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Wpisz "TAK”  *
* Pola wymagane

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ NA KONTO:

Katarzyna Hodorowicz

mBank 61 1140 2004 0000 3302 7486 2101

z dopiskiem: Prognoza Numerologiczna - Imię i nazwisko


 

Katarzyna Hodorowicz3 (Izis)

 

 

 

KONTAKT DO MNIE:
Możesz zadzwonić: 514 693 433
lub napisać do mnie: katarzyna.hodorowicz@gmail.com


Witam i zapraszamKRÓTKA SZYBKA PORADACZYTELNIAOFERTA numerologiaKURSY korespondencyjneKURSY korespondencyjne uzupełniająceOFERTA Tarotnumerologia